1
DEX

Twitter'da DEX Kitap

 

Videolar

1 2 3

BANA DOKUNMA NOVELLALAR 2

Beni Gör – Beni Hisset
Tahereh Mafi
Fantastik / Kurgu / Yabancı
Orijinal İsim: The Shatter Me Novellas Shatter Me - 5.5 Reveal Me - 6.5 Believe Me
Sayfa sayısı: 240
Ebat: 13,7x21 cm
Yayın Tarihi: Mart 2024
Barkod: 9786256932616

Çevirmen: Türkan Çolak

BENİ GÖR 5.5.
Bana Dokunma serisinin beşinci kitabı Beni Kışkırtma öylesine şaşırtıcı sorularla bitti ki, Kenji Kishimoto’nun baş rolde olduğu bu muhteşem yan hikâyedeki cevapları öğrenmeden altıncı kitap Hayal Et Beni’ye geçmeyin.

Kendini asla bırakma çünkü kaybedecek çok şeyin var.

BENİ HİSSET 6.5
Efsane Bana Dokunma serisinin son kitabı Hayal Et Beni’nin ardından neler oldu?  Juliette ve Warner, Yeniden Kuruluş’u yok etmek için çok mücadele ettiler. Şimdi de hayat hiç de kolay geçmiyor çünkü onlar ve arkadaşları sınırlı kaynaklarıyla dünyayı istikrara kavuşturmak için çalışıyorlar. Peki sizce, uğruna savaştıkları bu dünya Warner ve Juliette’in kavuşmalarını engellemeye devam edecek mi?

“Tahereh Mafi’nin cesur, özgün ve duygu dolu bir anlatımı var. Bana Dokunma serisi kendini keşfetmenin heyecanıyla dolu bir  yasak aşkın destanı.” Ransom Riggs, Bayan Peregrine’in Tuhaf Çocuklar Evi

“Tehlikeli, seksi, romantik ve etkileyici. İddia ediyorum elinizden bırakamayacaksınız.” Kami Garcia, Muhteşem Yaratıklar

Yazar Hakkında

Tahereh Mafi

İran kökenli Amerikalı yazar Tahereh Mafi, özellikle film hakları 20th Century Fox tarafından alınan “Bana Dokunma” serisi ile son dönemin en sevilen fantastik yazarlarından biri haline geldi. Kitapları New York Times ve USA Today çoksatan listelerine giren yazar halen California’da kızı ve liseden beri aşık olduğu kocası ile yaşıyor.