1
DEX

Twitter'da DEX Kitap

 

Videolar

1 2 3
CAM ŞATO 4-GÖLGELER KRALİÇESİ HC

CAM ŞATO 4-GÖLGELER KRALİÇESİ HC

Cam Şato
Sarah J. Maas
Fantastik / Kurgu / Yabancı

Sayfa sayısı: 632
Ebat: 13,7 X 21 cm
Yayın Tarihi: Ocak 2018
Barkod: 9786050949117

Karşınızda Kendisinin Şampiyonu Celaena Sardothien.

ÖLÜMCÜL
GÜZEL
EFSANEVİ

Celaena sevdiği herkesi kaybetti. Ama intikam için krallığa dönmeye yemin etti.

Terrasen’in Kraliçesi Aelin olarak, Adarlan Krallığı’nın başkenti Rifthold’a geldiğinde tek amacı büyüyü yeniden özgür bırakmaktı.
İntikamını alırken; Adarlan’a gelen Rowan, kalbini kıran ve krala isyan eden Chaol,
uğruna savaşmak zorunda olduğu kuzeni Aedion ve kötü bir geçmişi paylaştıkları fahişe Lysandra da
ona yardım edecek.

Cam Şato, Karanlık Taç ve Ateşin Vârisi’nden sonra
Gölgeler Kraliçesi ile Sarah J. Maas yazarlığını ve epik masalını zirveye taşıyor.

New York Times çoksatan yazarı Sarah J. Maas’ın bu kitapta yarattığı dünyanın karmaşasına, yaratıcılığına ve kusursuzluğuna inanamayacaksınız.

Yazar Hakkında

Sarah J. Maas

1986 yılında New York’ta doğan Sarah J. Maas, Cam Şato ile Dikenler ve Güller Sarayı serileriyle New York Times, USA Today ve uluslararası çoksatan kitaplar listelerinde uzun süre 1 numarada kalan, çağdaş fantastik edebiyatın en güçlü yazarlarından biridir. Sarah J. Maas’in ilk bölümlerini internette yayınladığı ve 16 yaşında bitirdiği ilk kitabı Cam Şato şu an 37 dilde okunmaktadır.

18 yaşındaki Celaena adlı bir suikastçıyı anlattığı Cam Şato, Karanlık Taç, Ateşin Vârisi, Gölgeler Kraliçesi, Fırtınalar İmparatorluğu, Şafak Kulesi ve Kül Krallığı başlıklarıyla yedi kitaptan oluşan epik fantastik Cam Şato serisi 20 milyonun üzerinde satmıştır.

George R. R. Martin’e benzetilmesine neden olan Güller ve Dikenler Sarayı ise periler diyarının kusursuz ve vahşi dünyasını anlatır. Sarah J. Maas’ın bu serisi, Güller ve Dikenler Sarayı, Sis ve Öfke Sarayı, Kanatlar ve Küller Sarayı, Buz ve Yıldızışığı Sarayı kitaplarından oluşmaktadır. Güller ve Dikenler Sarayı pek çok kez Goodreads ödüllerine layık görülmüştür.

Sarah J. Maas’ın kurduğu evren, yedi kitaplık serinin ilki Cam Şato romanından başlayarak anlaşılabilir. Yazarken klasik müzik dinlediğini söyleyen Sarah J. Maas’ın son yayımlanan Hilal Şehri serisi de yine pek çok ödül almıştır.

Hamilton College’da Yaratıcı Yazarlık ve Dini Çalışmalar bölümlerinde derecesi olan Sarah J. Maas, Philadelphia’da köpeği, oğlu ve eşiyle yaşamaktadır.