DEX

Twitter'da DEX Kitap

 

Videolar

1 2 3
Caraval

Caraval

Stephanie Garber
Fantastik / Kurgu / Yabancı

Sayfa sayısı: 440
Ebat: 13.8 x 21 cm
Yayın Tarihi: Nisan 2017
ISBN: 978-605-09-4214-9

UNUTMA, BU YALNIZCA BİR OYUN!

#2 New York Times bestseller

#3 Sunday Times (UK) bestseller

#2 American Booksellers Association’s Indie bestseller

Caraval’a hoş geldiniz! Burada duyduğunuz ya da gördüğünüz hiçbir şey gerçekle karşılaştırılamaz. Bu yalnızca bir oyun ya da gösteriden çok daha fazlası. Caraval, bu dünyada bulabileceğiniz, sihre en yakın şey. Çocukken Scarlett, büyükannesinin anlattığı Caraval’ın sihirli öykülerine inanırdı ama büyüdükçe,

o masalları ardında bıraktı. Yine de annesi kendisini ve kız kardeşi Tella’yı terkedip, onları zalim babasıyla bıraktığında, Caraval Ustası Legend’a mektuplar yazarak onu ve sanatkârlarını adalarına çağırdı ama bir türlü cevap alamadı. Ta ki yedi yıl sonra, düğün gününden çok kısa süre önce, Legend’dan bir davetiye alana kadar. Özgürlük. Seçenekler. Mucize. Sihir. Caraval’daki oyuna katılır ve tek dilek hakkını kazanabilirse belki de bunların hepsine sahip olabilirdi. Ama korkuyordu Stella. Caraval hayal mi, gerçek mi?

Yazar Hakkında

Stephanie Garber

Twentieth Century Fox tarafından film hakları alınmış ve 25 ülkede hakları satılmış olan Caaraval’ın yazarı Stephanie Garber Northern California’da yaratıcı yazarlık dersi vermektedir.