1
DEX

Twitter'da DEX Kitap

 

Videolar

1 2 3
Duman Hırsızları

Duman Hırsızları

Sally Green
Fantastik / Kurgu / Yabancı

Sayfa sayısı: 440
Ebat: 13.8 X 21 cm
Yayın Tarihi: Haziran 2019
Barkod: 9786050963342

Çevirmen: Pınar Polat

Kendi yolunda yürümeye kararlı bir prenses. Prensesi korumak için yemin etmiş bir muhafız. Gizli kimliğini yıllar sonra öğrenen bir hırsız. Kendini, halkının intikamını almaya adamış bir köle. Ve ailesinden uzakta tehlikelere atılan küçük bir iblis avcısı. İhanet, entrika, romantizm ve heyecan dolu fantastik bir roman.

Kızını bile hiçe sayan acımasız bir kralın hain planları ve çalınan iblis dumanıyla kesişen yaşamlar… Kaçınılmaz savaş adım adım yaklaşırken taraflar netleşiyor. İblis dumanı hakkındaki tehlikeli gerçek ortaya çıkarken, kaderin birleştirdiği farklı yaşamlar ortak bir yolculuğa adım atıyor. Çok satan Bela serisinin yazarı Sally Green, Duman Hırsızları’nda okuyucuyu hırs ve acımasızlığa meydan okuyan fantastik bir maceraya çıkarıyor.

“Sally Green’in Duman Hırsızları büyü, kargaşa, heyecan ve inanılmaz bir yasak aşkla dolup taşıyor. Daha fazlasını istiyorum!”
Morgan Rhodes, New York Times

Arzu dolu… Kesinlikle okumaya değer.”
Times

Yazar Hakkında

Sally Green

Half Bad, Sally Green’in üç kitaplık serisinin ilk kitabıdır.İngiltere’de ilk kitabı 2014’de Penguin yayınları tarafından yayınlanmıştır. Henüz yayınlanmadan telif hakları 48 dile, film hakları Fox’a satılan BELA, 2014’ün en iddialı kitabı.