1
DEX

Twitter'da DEX Kitap

 

Videolar

1 2 3
Eve Dönüş

Eve Dönüş

Nicholas Sparks
Romantik / Kurgu / Yabancı

Sayfa sayısı: 384
Ebat: 13,7 X 21 cm
Yayın Tarihi: Şubat 2021
Barkod: 9786050980509

 Nicholas Sparks, milyonlarca okurunun yüreklerini ısıtacak, yaralı bir donanma doktoru ve iki gizemlİ kadının hİkâyesiyle geri dönüyor.

Trevor Benson asla Kuzey Carolina’daki aile evine geri dönmeyi düşünmemişti. Fakat Afganistan'da çalıştığı hastanenin yanı başında patlayan bir bomba onu büyükbabasından miras kalan harap çiftlik evinde dinlenmek zorunda bıraktı. Günler, büyükbabasının çok sevdiği arı kovanlarıyla ilgilenerek geçerken, şerif yardımcısı Natalie ve karavan parkında yaşayan Callie, geçmişin sırlarını aydınlatmaya başlıyor.

Hayatta ilerlemek için affetmek ve her şeyin başladığı yere geri dönmek gerekir.

“Bu bir ailenin dramıyla örülmüş bir aşk hikâyesi… Siz de Trevor gibi yavaşlayıp sadece hayatınızda gerçekten önemli olan şeylere odaklanmak istiyorsanız, Eve Dönüş, beklediğiniz kitap.” BookPage

"Ayaklarınızı yerden kesecek... Sırlar, baştan çıkarmalar ve affedişlerle dolu… Tekrar tekrar okumak isteyeceksiniz." CNN Underscored

Yazar Hakkında

Nicholas Sparks

Amerikanın en ünlü yazar ve senaristlerinden olan Nicholas Sparks 1965 yılında Nebraska’da doğmuş ve liseyi birincilikle bitirmiştir. Yazarın, genelde aşk, trajedi ve kader temalarını kullandığı 15 romanının 7’si filme çekilmiştir. Özellikle Defter romanından uyarlanan Not Defteri filmi, romantik edebiyatın ve sinemanın klasikleri arasındadır.