1
DEX

Twitter'da DEX Kitap

 

Videolar

1 2 3
Kara Kalem

Kara Kalem

Kara Kalem Serisi
N. İpek Gökdel
Romantik / Kurgu / Yerli

Sayfa sayısı: 448
Ebat: 13,8x21
Yayın Tarihi: Nisan 2018
Barkod: 9786050951356

Ve Bir Delikanlının Tuhaf Hikayesi

İstanbul başka şehirlere benzemez!.. Berlin ikiye ayrıldı, dünya gene de dönmeye devam etti. New York’un kalbine uçak sapladılar, düzen yeniden kuruldu. Ama İstanbul öyle mi, ya! Bu şehir dengede tutuyor dünyayı. Tahterevallinin ortası burası! İstanbul düşerse bil ki son yakındır!

Bu, küçücük bir çocukken ailesini yitirmiş bir delikanlının öç hikâyesi. Bu, bahtsız güzel kadınların, tutkulu âşık adamların umutlarının ve savaşlarının hikâyesi. Bu, tılsımlı bir gömleğin, esrarengiz bir karganın, İstanbul’un dehlizlerinde saklanan sırların akla hayale gelmeyen hikâyesi. Bu, kehanetlerin ve kerametlerin destanı...

Savaş bitmez, durulur. Her muharebe başka bir cengi doğurur. İyilik oldukça kötülük de vücut bulur. Tarafını ak seçenler bilir, kara olanlar da Allah kuludur.

Yazar Hakkında

N. İpek Gökdel

Nilüfer İpek Gökdel Galatasaray Lisesi ve Boğaziçi Üniversitesi’nden mezun oldu. İletişim eğitimine İngiltere’de devam etti, uzun yıllar reklam sektöründe çalıştıktan sonra kendi yapım şirketini kurdu. Yapımcılığını ya da öykü tasarımını üstlendiği birçok televizyon projesini hayata geçirdi. Yazdığı ilk roman ilk Türk Netflix orijinal dizisi Hakan-Muhafız’a ilham oldu.

Yazara ait romanlar;
•  Karakalem ve Bir Delikanlının Tuhaf Hikâyesi 2016
•  Karakalem - Kayıpbey Efsanesi 2018
•  Karakalem – Muhafıznâme 2019
•   Tövbe 2019
•  Kefaret 2021

www.ipekgokdel.com.tr
instagram @ n.ipekgokdel
twitter @ ipekgokdel