1
DEX

Twitter'da DEX Kitap

 

Videolar

1 2 3

Son Defa

Alya Öztanyel
Romantik / Kurgu / Yerli

Sayfa sayısı: 324
Ebat: 13,7 X 21 cm
Yayın Tarihi: Eylül 2021
Barkod: 9786050987355

Hayatta olmak, yaşamakla bir değildi.
Gidişinin öğrettiği en büyük yara bu olmuştu.

Aylin, âşık olduğu adamın kendisini terk edişine duyduğu öfkeyi İtalya’nın büyülü sokaklarında geçecek bir intikam planına dönüştürür. Cesaretini toplar, Uraz’ın karşısına çıkar ve onu birbirlerini son defa görecekleri üç günlük bir seyahate ikna eder. Aylin’in tek bir şartı vardır: Nereden geldiği, neden orada olduğu ve daha sonra nereye gideceği asla sorulmayacaktır. Venedik’e adım atmalarıyla birlikte unutulmaz bir macera başlar. 

Bu plan Uraz’a aşktan vazgeçerek ne kadar büyük bir hata yaptığını mı gösterecektir, yoksa Aylin tutku ve öfkenin birbiriyle harmanlandığı bu üç günlük intikam masalında kendi koyduğu kuralları mı yıkacaktır?

***

“Gelmekle çok aptalca bir şey yaptın.”

“Sen de gitmekle.”

Başkasını sevebilirim sandım. Çok kötü yanıldım. Solmakta olan bir çiçeğe su verdim. Hiçbir şey seni sesinden önce kokundan tanıyan kadının aşkından daha uzun bir hikâye değildi, kalbinse bunu anlamayacak kadar benden yoksundu. 

Her şey bitmek üzereydi.
İntikam ve tutku, hikâyemize hep eşlik etmişti.
Daha önce defalarca kez bitmiş olsak da bu seferki farklı olacaktı.
Bu seferki veda son defaydı.

Yazar Hakkında

Alya Öztanyel

Alya Öztanyel, 1998 yılında İstanbul’da doğdu. Müziğe ve edebiyata erken yaşlarda ilgi duymaya başladı. Lisedeyken yazmaya başladığı Karanlık Lise serisiyle büyük bir genç hayran kitlesi edindi. Farklı türde eserlerle okurların karşısına çıkan yazar, yetişkinler için de Bir Şans Daha romanını kaleme aldı.

2020 yılında Özyeğin Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmadan önce Odgers Berndtson’ın Bir Gün CEO programına aday gösterildi ve kazandı.

Ben Çok Sevdim isimli şiir ve deneme kitabıyla okurlarını şaşırttı, bu kitapta yer alan “Bekledim” isimli şiirini besteleyerek profesyonel müzik kariyerine adım attı.

Alya Öztanyel’in “Bekledim” şarkısını dinlemek ve klibini izlemek için aşağıdaki kare kodu okutabilirsiniz.