1
DEX

Twitter'da DEX Kitap

 

Videolar

1 2 3
Yalnızlar Apartmanı

Yalnızlar Apartmanı

Mert Şer
Romantik / Kurgu / Yerli

Sayfa sayısı: 164
Ebat: 13,7 X 21 cm
Yayın Tarihi: Haziran 2020
Barkod: 9786050974645

Yalnızlar Apartmanı’nda, yıllarca aşkın ve mutluluğun peşinde bir hayatın nasıl savrulduğunu; bir oğulun babasının ölümüyle paramparça olan hayatına dair annesine yaktığı ağıtı; bir kadının gidişinin felsefesini; bir okurun bir yazarla nasıl bütüne kavuştuğunu okuyacaksınız…

İnsanlara yıllarca hoyratça bağlandım. Gelişi güzel olan her insana, gelişigüzel, yanlış bağlarla bağlandım.

Zaman birer birer kopardıkça onları, perdelerimi her gün daha erkenden çekmeye başladım dünyaya. Daha az insana, daha çok yazıya, yanlış bağlandıkça, bağlantısızlığa bağlandım. Yazmak, anlamanın en iyi yoluydu.  Anladım.

Yazar Hakkında

Mert Şer

26.10.1990'da İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve liseyi İstanbul'da bitirdi. Avusturya VWU enstitüsünden Almanca dil sertifikasını aldıktan sonra lisans eğitimine 2010 yılında Technische Universität Wien'de mimarlık fakültesinde başladı. 2017 yılında lisans öğrenimini tamamladıktan sonra aynı üniversitede mimarlık yüksek lisans öğrenimini bitirdi. 2019’da sosyoloji lisans eğitimine başladı ve halen devam etmekte. Üniversite eğitimi sırasında belirli dönemlerde İstanbul ve Viyana'da mimarlık bürolarında çalıştı. İç mekan tasarımları ve konseptler üzerinde yoğunlaştı. Kendi kurduğu oluşumla mekân tasarımları yapan Mert Şer’in'Kalp Manevraları' adlı deneme türündeki ilk eseri 2016 yılında yayınlandı. İyi seviyede Almanca ve İngilizce konuşmaktadır.