1
DEX

Twitter'da DEX Kitap

 

Videolar

1 2 3
Şaşırt Beni

Şaşırt Beni

Sophie Kinsella
Romantik / Kurgu / Yabancı

Sayfa sayısı: 384
Ebat: 13,8 x 21 cm
Yayın Tarihi: Şubat 2019
Barkod: 9786050958799

Çeviren: Bige Turan Zourbakis

Mutlu evliliğin sonsuz aşkın sırrı sence nerede saklı?

Hayatta en çok sevdiklerimiz, bizi en çok şaşırtanlardır.

Muhteşem ikizleri, aşk dolu bir yuvaları ve sevdikleri işleri olan bir çift hayal edin. Birbirlerine güveniyor ve sorunsuz bir gelecekleri olduğuna inanıyorlar. Ta ki, bir doktor ziyaretine kadar. Doktor yaptığı check-up’tan sonra onlara büyük bir ihtimalle 100 yaşını geçebileceklerini söylüyor. O andan itibaren Sylvie ve Dan korkunç bir paniğe kapılıyorlar. Çünkü 68 yıl daha evli kalacaklarını fark ediyorlar. Bir süre sonra “Şaşırt Beni Projesi”ni harekete geçiriyorlar. Ama proje istedikleri gibi gitmiyor. Sürprizler şok edici gerçeklere dönüşüyor. Geçmişten bir skandal ortaya çıkıyor ve birbirlerini aslında tanımadıklarını fark ediyorlar.

Sophie Kinsella, yine çok komik, gerçekçi ve romantik.

“Gerçekten eğlenceli.”

The New York Times Book Review

“Hem tüm beklentilerinizi karşılıyor hem de sizi şaşırtıyor.” 

USA Today

“Yürekten. . . Bildik sorunlarla ilgili tatlı bir roman gibi başlayıp  güven, aile ve yargılarımız hakkında çok derin bir hikâyeye dönüşüyor. “

 Publishers Weekly

Kinsella’nın son kitabı, hayranlarının beklediğine değecek.” 

Booklist

“Gerçekten eğlenceli. . . evliliğe ve düzeni bozmanın gücüne heyecan verici bir bakış.” 

Kirkus Review

Yazar Hakkında

Sophie Kinsella

Sophie Kinsella kitapları dünya üzerinde, 60 ülkede, 40 milyon kopya satmış ve 40 dile çevrilmiştir. Yazar ilk olarak, Madeleine Wickham adıyla kitaplar yayınlamış, sonrasında filme de çekilen ve önce İngiltere sonra da dünya çoksatanlar listesine giren Alışverişkolik serisi ile tanınmıştır. Kitapları daha çok romantik ve mizahi türdedir. 2017 Goodreads ödülü sahibi de olan yazar, gençlik romanları da yazmaya başlamıştır. New College, Oxford’ta müzik, felsefe, politika ve ekonomi okuyan ve beş çocuk sahibi olan yazar, ailesiyle Londrada yaşamaktadır. Yazarın “Sır Tutabilir Misin?” kitabı 16 Ağustos tarihinde Türkiye’de vizyona girecektir.