1
DEX

Twitter'da DEX Kitap

 

Videolar

1 2 3

SEV HAYATINI

Sophie Kinsella
Romantik / Kurgu / Yabancı
Orijinal İsim: Love Your Life
Sayfa sayısı: 336
Ebat: 13,7x21
Yayın Tarihi: Haziran 2023
Barkod: 9786258492187

Çeviren: Bige Turan Zourbakis

Seni seviyorum... ama ya hayatını sevemezsem?

Ava ümitsiz bir romantik; hayatının aşkını boy, meslek ve burca göre filtreleyen uygulamalarda değil, gerçek dünyada bulması gerektiğini düşünüyor. Ama yaşadığı ayrılık ve başarısız buluşmalardan sonra aşkı aramaya ara veriyor ve İtalya’nın ücra bir kasabasında bir yazarlık inzivasına kaçıyor.

İnzivada, gerçek adını bile bilmediği Dutch ile yakınlaşan Ava mükemmel görünen bu yakışıklıya gönlünü kaptırıp kendini aşkın kollarına bırakıyor.

Ne yazık ki eve döndüklerinde, gerçekler birer birer açığa çıkıyor... Birbirlerinin hayatlarından nefret etmeye başlıyorlar ve hayatlarının sınavını veriyorlar...

Zıt kutuplar birbirini çeker... di, öyle değil mi?

“Hızlı, öfkeli ve muhteşem eğlenceli.”  -Woman & Home

“Kinsella romantik komedide gerçek bir yetenek.” -The Boston Globe

“Birinin hayatının bir parçası olmak için çabaladığımızda karşılaştığımız zorlukların neşeli,

komik ve yürekleri ısıtan hikâyesi.”   -Ev Arkadaşım’ın yazarı Beth O’Leary

Yazar Hakkında

Sophie Kinsella

Sophie Kinsella kitapları dünya üzerinde, 60 ülkede, 40 milyon kopya satmış ve 40 dile çevrilmiştir. Yazar ilk olarak, Madeleine Wickham adıyla kitaplar yayınlamış, sonrasında filme de çekilen ve önce İngiltere sonra da dünya çoksatanlar listesine giren Alışverişkolik serisi ile tanınmıştır. Kitapları daha çok romantik ve mizahi türdedir. 2017 Goodreads ödülü sahibi de olan yazar, gençlik romanları da yazmaya başlamıştır. New College, Oxford’ta müzik, felsefe, politika ve ekonomi okuyan ve beş çocuk sahibi olan yazar, ailesiyle Londrada yaşamaktadır. Yazarın “Sır Tutabilir Misin?” kitabı 16 Ağustos tarihinde Türkiye’de vizyona girecektir.