1
DEX

Twitter'da DEX Kitap

 

Videolar

1 2 3
Holly Chase'in Öteki Hayatı

Holly Chase'in Öteki Hayatı

Cynthia Hand
Fantastik / Kurgu / Yabancı

Sayfa sayısı: 392
Ebat: 13,7 X 21 cm
Yayın Tarihi: Aralık 2020
Barkod: 9786050979916

Çeviren: Arif Dursun

Herkes ikinci bir şansı hak eder.

Zamanında paylaşmazsan, tüm paylaşamadıklarını hayatının sonuna kadar uzaktan izlemeye tutsak edilirsin.

Beş yıl önce Noel arifesinde Holly'yi, ne kadar bencil ve şımarık olduğunu gösteren üç hayalet ziyaret etti. Onu, doğru yolu bulması için ikna etmeye çalıştılar. Fakat o buna yanaşmadı… Ve ölüverdi. Şimdi Geçmiş Noel Hayaleti olarak çalışıyor ve her yıl başka bencil ruhları kurtarıyor. On yedi yaşında kalmış halde, ailesi ve arkadaşlarının onsuz geçirdikleri yılları izliyor. Ölümden sonraki hayatı çok berbat geçiyor ama bu yıl her şey…

sanki değişmek üzere.

Hem gülümsetecek hem duygulandıracak hem de korkutacak, tıpkı Charles Dickens’ın Bir Noel Şarkısı gibi…

New York Times listesinden düşmeyen Koruyucu serisinin yazarı Cynthia Hand, dertli dünyamızda, gerçek bir fark yaratmaya çalışan Dickens’a şapka çıkarıyor.

Yazar Hakkında

Cynthia Hand

İlk fantastik üçlemesi, Kutsanmış, Koruyucu ve Sınırsız ile New York Times'ın çok satan listesinde uzun süre yer almış ardından, kendisi gibi genç yetişkin ve fantastik kitapların sevilen yazarları Brodi Ashton ve Jodi Meadows ile farklı serilerde yer almıştır. Cynthia Hand’in kurgu yazımı bölümünde doktorası vardır. Yazar, kocası, iki kedisi, bir çılgın köpeği, iki çocuğu ve kitaplarla dolu evinde, Idaho'da yaşamaktadır.