1
DEX

Twitter'da DEX Kitap

 

Videolar

1 2 3
Kutsanmış

Kutsanmış

Koruyucu 2
Cynthia Hand
Fantastik / Kurgu / Yabancı
Orijinal İsim: Unearthly 2 Hallowed (İngilizce)
Sayfa sayısı: 344
Ebat: 138 * 210 mm
Yayın Tarihi: Haziran 2012
Barkod: 9786050908497
Clara, aylarca, gördüğü orman yangınında yardıma muhtaç haldeki gizemli Christian Blaze’i kurtarmak için eğitim aldı. Ama hiçbir şey onu o gün vereceği büyük karara hazırlayamamıştı –ya da amacının, dünyaya geliş sebebinin
ne olduğunu öğrenmeye. Ve Clara’nın varoluş sebebi, hiç de
düşündüğü gibi açık ve net değildi.

Şimdi Christian’a karşı giderek karmaşıklaşan hisleri ve sevgilisi Tucker arasında kalırken, Clara, yangın günü aslında ne yapmış olması gerektiğini anlamaya çalışıyor. İki melek türü arasındaki çatışmaya her geçen gün daha da çok çekiliyor ve yüzleşmesi gereken yeni bir gerçek karşısında elleri kolları bağlı kalıyor: Çok yakınındaki biri, birkaç ay içerisinde ölecek.

Geleceği bu kadar belirsizken, Clara’nın emin olduğu tek
şey, o yangının aslında her şeyin başlangıcı olduğu.

KUTSANMIŞ, CYNTHIA HAND’İN KORUYUCU
İLE BAŞLAYAN ÜÇLEMESİNİN İKİNCİ KİTABIDIR.
KORUYUCU MELEKLERİN HİKAYESİ DEVAM EDİYOR.

Yazar Hakkında

Cynthia Hand

İlk fantastik üçlemesi, Kutsanmış, Koruyucu ve Sınırsız ile New York Times'ın çok satan listesinde uzun süre yer almış ardından, kendisi gibi genç yetişkin ve fantastik kitapların sevilen yazarları Brodi Ashton ve Jodi Meadows ile farklı serilerde yer almıştır. Cynthia Hand’in kurgu yazımı bölümünde doktorası vardır. Yazar, kocası, iki kedisi, bir çılgın köpeği, iki çocuğu ve kitaplarla dolu evinde, Idaho'da yaşamaktadır.