1
DEX

Twitter'da DEX Kitap

 

Videolar

1 2 3
Koruyucu

Koruyucu

Koruyucu
Cynthia Hand
Fantastik / Kurgu / Yabancı
Orijinal İsim: Unearthly (İngilizce)
Sayfa sayısı: 328
Ebat: 138 * 210 mm
Yayın Tarihi: Ekim 2011
Barkod: 9786050903720
Clara Gardner yarı melek olduğunu yeni öğrendi.
Damarlarında melek kanının akıyor olması onu insanlardan daha zeki, daha güçlü ve daha hızlı kılmakla kalmıyor, ona verilen bir görevle, bu dünyaya gönderilmesinin bir amacı olduğu anlamına da geliyor.
Ancak sorun şu ki bu görevin ne olduğunu kimse bilmiyor, öğrenmek de kolay değil.
Hayallerinde gördüğü bir orman yangını ve bir yabancı, onu yeni bir kasabaya, yeni bir okula götürüyor. Hayallerindeki çocuğu, Christian’ı gördüğü anda her şey hem bir anlam kazanıyor hem de bütün anlamını kaybediyor. Çünkü ortada, Clara’nın melek olmayan tarafını cezbeden bir başka erkek daha var: Tucker.
Clara, hiç bilmediği bu dünyada yolunu bulmaya çalışırken birden ortaya çıkan tehlikelerle yüzleşmek ve hiç istemediği seçimler yapmak zorunda kalıyor. Dürüstlük mü, ihanet mi? Aşk mı, görev mi? İyi mi, kötü mü?
Hayallerindeki yangın nihayet dindiğinde Clara kaderiyle yüzleşmeye hazır olacak mı?
Cynthia Hand’in yeni serisinin ilk kitabı olan Koruyucu, bir koruyucu melek olan Clara’nın, kurallara uymakla kalbinin sesini dinlemek arasında kalışını anlatan, bir aşk ve kader hikayesi.

Yazar Hakkında

Cynthia Hand

İlk fantastik üçlemesi, Kutsanmış, Koruyucu ve Sınırsız ile New York Times'ın çok satan listesinde uzun süre yer almış ardından, kendisi gibi genç yetişkin ve fantastik kitapların sevilen yazarları Brodi Ashton ve Jodi Meadows ile farklı serilerde yer almıştır. Cynthia Hand’in kurgu yazımı bölümünde doktorası vardır. Yazar, kocası, iki kedisi, bir çılgın köpeği, iki çocuğu ve kitaplarla dolu evinde, Idaho'da yaşamaktadır.