1
DEX

Twitter'da DEX Kitap

 

Videolar

1 2 3
Sınırsız

Sınırsız

Koruyucu 3
Cynthia Hand
Fantastik / Kurgu / Yabancı
Orijinal İsim: Unearthly 3 Boundless (İngilizce)
Sayfa sayısı: 396
Ebat: 138 * 210 mm
Yayın Tarihi: Ağustos 2013
Barkod: 9786050916256
Geçen zaman, yarı melek Clara Gardner’a akıl almaz sürprizler yaşattı. İlk aşkın baş döndürücülüğü ve bir ölümün yaşattığı işkence, ona artık inkâr edemeyeceği bir gerçeği hatırlattı: Asla normal bir yaşamı olamayacaktı.

Clara melekkanı taşıyanlar arasındaki benzersiz yeteneklerini keşfettikten sonra artık Tucker’ı peşindeki düşmandan korumak zorunda, kalplerini paramparça etmek uğruna olsa da.
Kasabayı terk etmek en iyi seçenek gibi görünüyor, bu yüzden Kaliforniya’ya geri dönüyor, her şeyin başlamasına neden olan karşı konulmaz Christian’a da...

Clara, Kara Kanatlardan ve sürekli korkmaktan bıktı, laneti artık bozma zamanı ama bunun bir şeyleri kurban etmeden olmayacağını biliyor.

Koruyucu ile başlayan ve Kutsanmış ile devam eden serinin sürükleyici finalinde, Clara oyunu bozacak ve herkes için son kez savaşacak.

Yazar Hakkında

Cynthia Hand

İlk fantastik üçlemesi, Kutsanmış, Koruyucu ve Sınırsız ile New York Times'ın çok satan listesinde uzun süre yer almış ardından, kendisi gibi genç yetişkin ve fantastik kitapların sevilen yazarları Brodi Ashton ve Jodi Meadows ile farklı serilerde yer almıştır. Cynthia Hand’in kurgu yazımı bölümünde doktorası vardır. Yazar, kocası, iki kedisi, bir çılgın köpeği, iki çocuğu ve kitaplarla dolu evinde, Idaho'da yaşamaktadır.